Home » Hakkımızda

Hakkımızda

DEVAL GRUP İNŞAAT

Kurulduğu 1999 yılından bu yana, inşaat sektöründe, ülkenin beli başlı projelerinde ve sayısız özel projelerinde başarıyla hizmet vermiş olan firmamız, 2011 yılında medikal mobilya ve ofis mobilyaları üretimiyle, ülke sanayiciliğinde, 11 yıllık tecrübe ve kazanımlarını yatırıma dönüştürerek, DEVAL ismi ile uzun soluklu başarı hikayesine, daha güçlü ve sağlam adımlarla devam etmektedir.

Tecrübeli kadromuz, teknik altyapımız ve kalite anlayışımızla inşaat, taahhüt, proje yönetimi ve danışmanlığı faaliyetlerimiz ile yurt içi ve yurt dışında, sosyal sorumluluk, çevre duyarlılığı ve kalite standartları odaklı hizmetlerimize devam etmekteyiz.

2013 yılında yurt dışında da faaliyet gösteren firmamız, ilk altı ayda dört kıtaya 1.000.000.00 $ üzerinde ihracat yaparak ülke ekonomisine de katkıda bulunmuştur.

İnşaat sektöründe başarılarımızın birçok sebebi var. Ama en önemlisi, en alt basamaktan başlamış olmamızdır. Bu haklı övünç bize her an ışık kaynağı olmuştur.

 

HİZMETLERİMİZ.

İNŞAAT    : Tecrübeli ekip ve ekipmanlarımızla, makine parkurumuzla, muhtelif kamu hizmet binaları (Bakırköy Adalet Sarayı, Bağcılar Belediyesi Zihinsel Engelliler Sarayı)  Askeri tesis ve orduevleri (Ankara’da Etiler Orduevi, Tandoğan Orduevi, İstanbul’da Balmumucu Bölge Jandarma Komutanlığı Hastanesi) Kamu İktisadi Şirket projeleri (, İ.B:B. İspark A.Ş., Kiptaş Yeşilvadi Konakları/Ümrniye, Metrokent Konutları, Hadımköy Başak Konutları, Via Port Venezia/Bayrampaşa)..V.B.

 

RESTORASYON : Geleneksel sanatlar alanında nitelikli ekiplerimizle Süleymaniye Camii, Ortaköy (Mecidiye) Camii, Okçular Tekkesi/Beyoğlu. V.B. projelerin restorasyon ve yenileme işleri.

 

PROJELENDİRME : Bu departmanımız yeni kuruldu.

 

PROJE YÖNETİMİ ,  DENETİMİ VE DANIŞMANLIĞI  : Bu departmanımız yeni kuruldu.